Satura vadības sistēma (SVS)

Visās mūsu izstrādātajās mājas lapās tiek integrēta mūsu izstrādāta, ērti lietojam Satura vadības sistēma (SVS). Ar Satura vadības sistēmas palīdzību klientam tiek sniegta iespēja pašam ievietot, mainīt, labot informāciju mājas lapā. Darbam ar SVS ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums un interneta pārlūkprogramma (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera u.c.). Darbam ar SVS nav nepieciešamas nekādas specifiskas programmētāja zināšanas, darbs notiek ērtā, saprotamā vidē.

Satura vadības sistēmas priekšrocības:

  • SVS valodas izvēle – klientam ir iespējams izvēlēties sev vēlamo Satura vadības sistēmas valodu. Mūsu SVS ir pieejama latviešu, krievu un angļu valodā.
  • Ērti pieejama – darbam ar SVS ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums un pārlūkprogramma, nav nepieciešama speciālas programmas instalācija.
  • Vienkārša – nav nepieciešamas specifiskas programmētāja zināšanas, jo satura atjaunošana un papildināšana notiek MS Word līdzīgā darba vidē.
  • Izdevīga – SENET saviem klientiem nodrošina bezmaksas apmācību darbam ar SVS, līdz ar to uzņēmumam nav nepieciešamas papildus izmaksas par mājas lapas atjaunošanu un papildināšanu, jo to var veikt jebkurš apmācīts uzņēmuma darbinieks.
  • Viegli papildināma – SVS ir viegli papildināma ar jaunām sadaļām un papildus izveidotiem moduļiem – foto galerijas, reklāmas baneri, jautājumu uzdošanas formas, aptauju anketas u.c., kas ļauj pilnveidot izstrādāto mājas lapu pēc nepieciešamības.
  • Droši lietojama –SENET nodrošina SVS pieeju tikai autorizētiem lietotājiem. Lietotāju pieeju ir iespējams kontrolēt no pašas SVS.
 

Izmēģini mūsu SVS demo versiju

Tiem kam ir vēlēšanās izmantot mūsu pakalpojumus, tiek dota iespēja izmēģināt mūsu Satura vadības sistēmas demonstrācijas versiju.

Interesentus lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@webveidnes.lv, lai varam sniegt pieejas datus demonstrācijas versijai.